KOCE Yatak Dizayn

Sıradanlıktan uzak, farklı dizayn ve yenilikçi ürünlerin üretimi gerçekleştirmek için sektörde yer edinen ve yenilikçi akımda sürüklenen bir yatak üreticisi firmayız.

Biz Kimiz

2011’de Özyurt Pazarlama bünyesinde KOCE Yatak markası ile modern yatak ve japon stil yatak üretimi gerçekleştirmek amacıyla sektöre dahil olduk. Türkiye'de üretimi ve satımı az olan japon tarz yatak setleri ve yuvarlak yatak üretimi yapmaktayız.  Her tarza ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, uygun fiyat avantajlarıyla üretimden tüketiciye doğrudan satış odaklı stratejiyle  sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerimiz mêkana ve kişiye özel anlayışı ile size sunmaktayız. Bu noktada çözüm üretici odaklı olarak, güvenli ve mutlu bir alışveriş yapmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Teslim Süresi

Ürünlerimiz sipariş üzerine üretilmektedir. Ölçüledirme ve renk seçeneklerini istediğiniz gibi yapabilmektesiniz. Üretim ve teslim süresi 7 -9 gündür. Şehir dışı Teslim Süresi ort 12-15 Gündür. 

Teslimat ve Gönderim

İstanbul içi teslimat aksi belirtilmediği sürece firmamızca yapılmaktadır. Şehir dışı (İstanbul) gönderim ambar-kargo firmaları ile alıcı ödemeli kargo ile sağlanmaktadır. Taşıyıcı firmalar bina girişine kadar teslimat yapmakta olup, kurulumun alıcı tarafından yapılması gerekmektedir.